Cennik obsługi logistycznej e-commerce - oblicz oszczędności!

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Cennik obsługi logistycznej

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na logistyce e-commerce!

Cennik usług logistycznych

Cennik obsługi logistycznej EUROCOMMERCE

Zastanawiasz się ile będzie kosztowała pełna obsługa logistyczna Twojego e-sklepu? Sprawdź nasz cennik usług logistycznych dla e-commerce!

Ważnym elementem wyceny jest samo magazynowanie. Naszą powierzchnię wyceniamy w oparciu o moduły regałowe. Ile ich potrzebujesz?
Każdy moduł składa się z 6 półek o wymiarach 120 x 60 x 40 cm

(szerokość x długość x wysokość). W zależności od gabarytów produktów i ilości wariantów (różnych rodzajów towaru), na jednym module można zmieścić około:
- 3,5 tys. produktów 10 x 10 x 5 cm lub
- 1,7 tys. produktów 10 x 10 x 10 cm lub
- 850 produktów 20 x 10 x 10 cm lub
- 200 produktów 20 x 20 x 20 cm.

Masz pytanie dotyczące cennika obsługi logistycznej?

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

2. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego produktów oraz usług ECE LOGISTICS SP. z o. o. Sp.k. przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.

Jak analizować cennik obsługi logistycznej ?

Oferta EUROCOMMERCE jest skierowana do klientów, dla których ważne są przejrzystość i niski koszt realizacji obsługi logistycznej. Nasz cennik obsługi logistycznej został skonstruowany w sposób pozwalający na szybkie oszacowanie potencjalnego kosztu współpracy.

Procesy logistyczne objęte wyceną

Przyjęcie towaru na magazyn jest bezpłatne dla ograniczonej liczby dostaw i towarów, limit ustalany jest indywidualnie, jak również stawki obowiązujące po jego przekroczeniu. Każdy rodzaj towaru powinien być w osobnym opakowaniu zbiorczym, a każda sztuka towaru powinna być oznaczona kodem kreskowym. Przyjęcie towaru na magazyn odbywa się na podstawie awizacji zawierającej dane towarów i ich ilości.

Realizacja zamówienia zawiera usługi: kompletacji, pakowania oraz wydania 1 sztuki towaru. Jeśli zamówienie składa się z większej liczby sztuk, dopłata za każdą kolejną jest ustalana indywidualnie. Cena nie zawiera kosztów materiałów do pakowania, które są uzależnione od konkretnego produktu i przyjętego standardu obsługi.

Wysyłka kurierska do klienta
W cenie przygotowania wysyłki zawarliśmy także cenę kuriera. Przesyłka do Niemiec dociera w 24h. Możesz konkurować  ze sprzedawcami niemieckimi, korzystając z niższych kosztów prowadzenia sklepu, gdyż czas dostawy zapewniacie taki sam!

Wszystkie podane ceny są cenami netto i mogą ulec zmianie po dokładnym zapoznaniu się ze specyfiką sprzedaży i towaru. Pamiętaj też, że każdy sklep jest traktowany indywidualnie, dlatego powyższe ceny nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 KC. Wpływ na ostateczne koszty obsługi mogą mieć m. in. wielkość sprzedaży, gabaryty towarów, magazynowana ilość, stosowane opakowania, kontrola jakości i inne usługi dodatkowe.

Logistyka magazynowa e-commerce - nasz blog

web

Komentarzy : 0
Data : 21 Gru 2017

Jesteś właścicielem sklepu internetowego lub wkrótce planujesz się nim stać? Wiesz pewnie o możliwości powierzenia logistyki sklepu zewnętrznej firmie. Outsourcing

outsourcing usług logistycznych

Komentarzy : 0
Data : 31 Lip 2017

Bardzo ważnym elementem, który należy zaplanować wchodząc ze sprzedażą na nowy rynek, jest logistyka. To złożony system, w którym wiele

Rozpoczynasz e-sprzedaż na nowym rynku?

Komentarzy : 0
Data : 14 Lip 2017

Sprzedaż internetowa za granicą to duża szansa na rozwój Twojego e-sklepu. Docierając do nowych klientów masz szansę na znacznie większe

trendy

Komentarzy : 0
Data : 06 Lip 2017

Do tego, że sprzedaż internetowa staje się jednym z bardzo istotnych segmentów rynku nie trzeba już dziś nikogo przekonywać. Są

logitsyka

Komentarzy : 0
Data : 08 maja 2017

Umiejętne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga podejmowania określonych działań, które wpływają korzystnie na jego funkcjonowanie. Jednym z nich jest bieżąca analiza kosztów

baner1

Komentarzy : 0
Data : 10 maja 2016

Inwestycja w profesjonalne zaplecze magazynowe to krok milowy w rozwoju każdego sklepu internetowego. Tak zwane „wyjscie z garażu” przeważnie podyktowane