Przesyłki zagraniczne niedrogo i na czas - wyceń paczki zagraniczne!

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Dla kogo usługa wysyłki paczek zagranicznych ?

Masz sklep internetowy albo inną działalność, w ramach której czasem musisz wysłać paczkę do klientów? Nasza usługa jest dla Ciebie! Zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską paczek zagranicznych dla firm.

Przesyłki zagraniczne

Dzięki własnej flocie pojazdów i współpracy z globalnymi przewoźnikami, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny i czasy dostaw! Ze względu na dogodną lokalizację, szczególnie korzystną ofertę możemy zaproponować na dostawy do Niemiec.

Przesyłki zagraniczne wysyłamy współpracując z globalnymi przewoźnikami

Przesyłki zagraniczne: Adres wysyłki widoczny na etykiecie

Znamy specyfikę handlu międzynarodowego i wiemy, że część Klientów zwraca uwagę na to, skąd towar został wysyłany. Istnieją różne stereotypy dotyczące jakości produktów, często krzywdzące, ale jednak wpływają one na decyzje części klientów. Wysyłając paczki zagraniczne w EUROCOMMERCE masz pewność, że etykieta transportowa jest identyczna jak dla nadawcy z Niemiec. Masz też zagraniczny adres do zwrotów. Możesz zdefiniować widoczny adres nadawcy – może to być nazwa Twojej firmy, ale jeśli nie chcesz, nie musi pojawić się na etykiecie. 

Autorski system informatyczny do obsługi paczek

Autorski system kurierski pozwala nie tylko na szybką obsługę administracyjną wysyłki paczek zagranicznych. Przede wszystkim jest łatwym narzędziem do zlecania przesyłek i poglądu już nadanych. Dane dotyczące tego, gdzie są Twoje przesyłki zagraniczne są dostępne w jednym miejscu. Z nami nie zaginie Ci żadna paczka! Wszystko przejrzyście i bez zbędnych operacji. Logujesz się do systemu i sam wypełniasz adresy wysyłek, decydując jakie dane mają znaleźć się na etykiecie.

Etykiety paczek zagranicznych wydrukuj z systemu

Nadajesz dużo paczek zagranicznych? Ręczne przepisywanie danych adresowych dla każdej przesyłki jest bardzo czasochłonne. Naszym celem jest ułatwienie Twojej pracy w maksymalny sposób, dlatego umożliwiamy pełną integrację systemów. Dzięki temu wymiana danych odbywać się będzie w sposób niezauważalny. W systemie sam przygotujesz etykietę, wydrukujesz na drukarce termicznej lub zwyczajnej drukarce biurowej i nakleisz etykietę na paczkę. Często wysyłasz paczki do tych samych klientów? Będzie jeszcze łatwiej!

Oferta kalkulowana jest indywidualnie. Chcesz poznać więcej informacji? Interesuje Cię nasz cennik? Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na przesyłki zagraniczne. 

Wyceń wysyłkę paczki

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

2. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego produktów oraz usług ECE LOGISTICS SP. z o. o. Sp.k. przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.

Przesyłki zagraniczne wyceniamy indywidualnnie - podaj nam ilości i kierunki a my wyślemy wycenę