Logistyka e-commerce: logistyczne wsparcie sprzedaży internetowej

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Logistyka e-commerce

Fulfillment z dostawą
do Niemiec w 24H

Faktura kosztowa
na 100% wartości
obsługi

Możliwość współpracy z
własnym kurierem

Zarządzanie
magazynem online

Planowanie logistyki magazynowej

Logistyka
e-commerce

- Nasze nowoczesne magazyny czekają na Twój towar

Nowoczesne magazyny e-commerce w pełni przystosowane do przechowywania Twojego towaru i obsługi procesów jakimi jest logistyka e-commerce, zlokalizowane są w Zielonej Górze - niecałe 50 km od zachodniej granicy kraju.

Logistyka na rynki całej Unii Europejskiej i wiele opcji dostaw do Polski. Dostawa zamówienia na drugi dzień w Polsce i w Niemczech.

Masz pytanie dotyczące fulfillmentu? Zadzwoń!

+48 885 500 342

Korzyści z fulfillmentu e-commerce

Dostawy zamówień do Klienta w Niemczech na następny dzień roboczy - do Polski i Niemiec

Obsługa zwrotów e-sklepów wg. potrzeb – pełna lub częściowa, obsługa potrzeb zgodnie z Twoimi wytycznymi

Procesy niestandardowe dla e-commerce, kontrola jakości, personalizacja zamówień, konfiguracja urządzeń

Elastyczność – możemy dowolnie ustalać warunki techniczne i rozliczeniowe, a także zakres obsługi produktów

 

 

Co da Ci outsourcing logistyki e-commerce?

Zamówienia z obsługiwanych przez nas sklepów internetowych realizowane są zgodnie z autorskim procesem kompletacji towarów, którego główną zaletą jest kilkukrotna kontrola jakości wysyłanego towaru. Towar sprawdzany jest na różnych etapach, zanim zostanie zapakowany i wysłany jako zamówienie dla klienta. Logistyka e-commerce w naszym magazynie została zaprojektowana z uwzględnieniem specyfiki zamówień e- sklepów. Uwzględniliśmy wąskie gardła procesu logistycznego i gorące okresy sprzedaży internetowej, które są wyzwaniem dla logistyki sklepów internetowych i wprowadziliśmy systemowe rozwiązania wspierające obsługę w tych okresach. Dbamy też o kwestie formalne, ułatwiając klientom realizację obowiązków prawnych, m.in. wynikających z niemieckiej ustawy Verpack-G - czytaj więcej, a także podpowiadamy, jak wejść na niemiecki e-bay.
Wiemy, że logistyka e-commerce jest tak samo ważna dla małego sklepu, jak dla dużego centrum w dystrybucyjnego. Na końcu zawsze znajduje się klient i jego zadowolenie jest głównym celem, dlatego Twoje zamówienia są w centrum naszej uwagi.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. numeru telefonu i adresu e-mail, w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie, udostępnienia cennika (w przypadku jego pobrania) oraz ewentualnego kontaktu w celu doprecyzowania cennika i oferty marki EUROCOMMERCE.


Korzystaj z naszego doświadczenia w logistyce e-commerce!

Logistyka sklepu internetowego u nas - 12 korzyści z outsourcingu logistyki dla Ciebie:

Stały monitoring i system zabezpieczeń chroniący asortyment Twojego e-sklepu
- w naszym magazynie towar jest ubezpieczony.

Doskonała lokalizacja przy zachodniej granicy, pozwalająca na szybką obsługę klientów w Unii Europejskiej i dostawy do zagranicznych klientów nawet w 24 h.

Nowoczesny, stale rozwijany autorski system zarządzania logistyką dla e-commerce, który dostarcza cenne dane statystyczne.

Kompleksowa obsługa kurierska Twojego sklepu internetowego, możliwość korzystania z własnych umów z kurierami krajowymi.

Niemiecki adres nadawczy i niemiecki adres do zwrotów, z którego możesz korzystać i podawać go swoim klientom.

Wsparcie w komunikacji z zagranicznymi usługodawcami, w tym pomoc w prowadzeniu reklamacji.

Wsparcie w całym procesie logistycznym - także w organizacji dostawy na magazyn, kontroli jakości, obsłudze zwrotów i wielu innych procesach logistycznych.

Niemieckie etykiety kurierskie dla zamówień wysyłanych do Unii Europejskiej.

Nowa infrastruktura magazynowa, zapewniająca właściwe parametry magazynowania towarów różnego rodzaju.

Pełna anonimowość kraju nadawcy przesyłki z zamówieniem - szczególnie przydatna podczas sprzedaży pod zagraniczną marką.

Automatyczna realizacja zleceń po integracji systemu magazynowego z Twoim e-sklepem.

Fulfillment na rynki całej Unii Europejskiej, do Polski i Niemiec dostawa przesyłki w 24h.

Nowa lokalizacja Twojego e-sklepu

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem powierzchni magazynowej. Magazyn jest ogrzewany, monitorowany, z pełną elektroniczną kontrolą dostępu. Kompleks chroniony całodobowo i ubezpieczony.

Etykietowanie, kompletację i pakowanie zamówień - Realizujemy zlecenia z użyciem nowoczesnej infrastruktury, co uniemożliwia popełnienie błędu (zły produkt, zła ilość) i znacząco przyspiesza proces. Stosujemy różnorodne metody kompletacji, w zależności od specyfiki zamówień, dzięki czemu realizacja natłoku zleceń w okresach zwiększonej sprzedaży nie stanowi dla nas problemu. Obsługę zwrotów i reklamacji oraz kontrolę jakości wysyłek - Na życzenie przyjmujemy reklamacje, zamówienia niedostarczone i anulowane. Sprawdzamy przydatność produktów do ponownej wysyłki – zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Niesprawne produkty odsyłamy do Państwa lub utylizujemy wg. dyspozycji. Przesyłki kurierskie, codzienny serwis liniowy do Niemiec własną flotą.

Elastyczny proces obsługi – powiedz nam czego potrzebujesz! Postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.