Wprowadzenie do logistyki XXL » EUROCOMMERCE

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 415 11 18

Blog & News

Wprowadzenie do logistyki XXL - In: blog, ostatnio dodane

Wprowadzenie do logistyki XXL

Kategoria : blog, ostatnio dodane Komentarze : 0 Autor : KMMF Data : 14 maj 2024

E-commerce znacząco zyskało na znaczeniu. Globalny handel odbywa się już nie tylko na poziomie korporacji, ale też wśród klientów końcowych, nabywających towary na platformach

Czytaj dalej...
Kategoria : blog, ostatnio dodane Komentarze : 0 Autor : KMMF Data : 14 maj 2024

E-commerce znacząco zyskało na znaczeniu. Globalny handel odbywa się już nie tylko na poziomie korporacji, ale też wśród klientów końcowych, nabywających towary na platformach sprzedażowych. Logistyka stała się kluczowym elementem sprzedaży transgranicznej. Dotyczy to nie tylko małych, łatwych do przewiezienia dóbr, ale również  towarów o dużych gabarytach, takich jak meble. Logistyka XXL w ofercie EUROCOMMERCE skupia się na dostawie mebli i innych towarów ponadgabarytowych bez konieczności przeładunków. Zapewnia przede wszystkim wygodę klientowi końcowemu.

Usługi dostosowane do potrzeb rynku

Oferujemy specjalistyczne usługi logistyczne, które pozwalają na dostawę dużych przedmiotów bezpośrednio pod dom klienta. To wyjątkowe podejście, które eliminuje ryzyko uszkodzeń towarów podczas przeładunków, typowych dla tradycyjnych metod transportu przesyłek kurierskich. Z drugiej strony czas dostawy jest zbliżony do tego, który zaoferowałby kurier. Współpraca z EUROCOMMERCE oznacza, że produkty są dostarczane "do krawężnika", co oznacza, że towar jest pozostawiany bezpośrednio przy domu odbiorcy.

Rozwój i adaptacja w odpowiedzi na potrzeby rynku

EUROCOMMERCE nieustannie inwestuje w rozwój swoich usług. W tym roku firma trzykrotnie zwiększyła powierzchnię swojego magazynu, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na przesyłki o dużych gabarytach. Rozbudowa ta pozwoliła na zwiększenie liczby operacji logistycznych i utrzymanie wysokiej jakości obsługi, nawet w przypadku zwiększonego obciążenia.

Jednym z filarów sukcesu EUROCOMMERCE jest digitalizacja procesów. Dzięki temu procesy logistyczne są szybsze i bardziej efektywne, co przekłada się na zwiększoną satysfakcję klientów i skrócenie czasu dostaw.

Znaczenie logistyki XXL w e-commerce

Współczesna logistyka meblowa musi sprostać wyzwaniom związanym z rozmiarami przesyłek. EUROCOMMERCE XXL udowadnia, że dostarczanie dużych mebli i innych towarów ponadgabarytowych może być równie efektywne jak standardowa dostawa kurierska. Bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz ich bezpośrednie dostarczenie do klienta końcowego gwarantuje optymalną ochronę i satysfakcję.

Logistyka XXL, oferowana przez EUROCOMMERCE, otwiera przed sprzedawcami nowe możliwości na trudnym rynku niemieckim i nie tylko tam. To szansa na dotarcie do nowych klientów, dywersyfikację ryzyka i zwiększenie marż. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz ciągłemu dostosowywaniu usług do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku, EUROCOMMERCE staje się kluczowym partnerem dla firm, które chcą rozwinąć swoje działania w obszarze e-commerce oraz logistyki XXL.

Sprawdź naszą OFERTĘ.

Skontaktuj się z nami!

E-commerce znacząco zyskało na znaczeniu. Globalny handel odbywa się już nie tylko na poziomie korporacji, ale też wśród klientów końcowych, nabywających towary na platformach

Czytaj dalej...
Lekcje z branży fulfillmentu. Kluczowe wnioski i przyszłe kierunki rozwoju

Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.