Firmowe paczki do Niemiec wysyłamy w 1 dzień, ceny zaskakują na plus

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 415 11 18

Paczki do Niemiec

Paczki do Niemiec
w 24H

Faktura kosztowa
na 100% wartości
obsługi

Możliwość współpracy z
własnym kurierem

Zarządzanie
magazynem online

nasza logistyka e-commerce to też paczki do Niemiec w 24 h

Wysyłasz paczki do Niemiec?

Chcesz to robić szybciej?
Pomożemy Ci!

Wspieramy aktywnych przedsiębiorców! Dostarczamy firmom możliwość wysyłki niedrogich paczek do Niemiec. Wszystkie firmy – te duże i te mniejsze – mogą korzystać z naszej usługi wysyłki paczek do Niemiec z dostawą następnego dnia!

Wspieramy sklepy internetowe działające na niemieckich platformach, dla których paczki do Niemiec dostarczane szybko i sprawnie to klucz do sukcesu. Obsługujemy także firmy produkcyjne wysyłające swój towar do klientów, drukarnie i wszelkiego rodzaju działalność biznesową.

Masz pytanie na temat wysyłki paczek? Zadzwoń!

+48 885 500 342

Paczki do Niemiec w 24h!

Korzystamy z naturalnego udogodnienia, jakim jest lokalizacja niedaleko niemieckiej granicy. Dodatkowym atutem jest floty pojazdów realizujących dostawy do Niemiec. To w połączeniu ze współpracą z globalnymi przewoźnikami pozwala nam wysyłkę paczki do Niemiec w atrakcyjnych cenach, z dostawą już następnego dnia roboczego. Na terenie Zielonej Góry odbieramy paczki osobiście. Z klientami z innych miast wypracowaliśmy unikalny model współpracy, który zapewnia szybką i bezproblemową dostawę do klienta.

Paczki do Niemiec w atrakcyjnych cenach i z krótkim czasem dostawy
Niemiecki adres do zwrotów dla produktu paczki do Niemiec

Niemiecki adres do
zwrotów dla klientów

Paczki, które wysyłamy do Niemiec mają identyczną etykietę jak te rejestrowane na terenie naszego zachodniego sąsiada. Naszym klientom udostępniamy także nasz niemiecki adres do zwrotów.

To dobre rozwiązanie, jeśli Twoi klienci to grupa bardzo przywiązana do pochodzenia towaru i sprzedawcy lub jeśli realizujesz zlecenia w imieniu i na zlecenie niemieckich firm, ale wysyłasz bezpośrednio do ich klientów. W takiej sytuacji nie należy chwalić się tym, że przesyłka została nadana w innym kraju. Nasze paczki wysyłane do Niemiec wyglądają dokładnie tak samo, jak niemieckie.

Paczki do Niemiec
z naszego magazynu

Ze względu na swoją lokalizację nie masz możliwości wysłania paczki do Niemiec w 24 h, a Twoi klienci oczekują takiego terminu dostawy? Rynek niemiecki nie jest dla Ciebie zamknięty! Nie będziemy namawiać Cię na relokację, mamy lepsze rozwiązanie. Nasze powierzchnie magazynowe czekają na takie sklepy jak Twój!

Pełna obsługa e-commerce

Zastanów się: ile możesz zyskać na różnicy marży bez konieczności kosztownych inwestycji i zatrudniania nowych pracowników. Profesjonalny magazyn zarządzany przez specjalistów, w którym płacisz tylko za faktycznie Profesjonalny magazyn zarządzany przez specjalistów, w którym płacisz tylko za faktycznie wykorzystaną powierzchnię i zrealizowane zamówienia. Interesujące? Odezwij się do nas!

Paczki do Niemiec w 24 h to udana współpraca

Masz pytanie? Napisz do nas!

    Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika, dlatego to pole jest wymagane w formularzu.

    Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.