Firmowe paczki do Niemiec wysyłamy w 1 dzień, ceny zaskakują na plus

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Paczki do Niemiec

Do kogo kierujemy nasze usługi wysyłki paczki do Niemiec?

Naszą misją jest wspieranie aktywnych uczestników rynku. Dostarczamy narzędzia, jakimi są niedrogie paczki zagraniczne, zwłaszcza paczki do Niemiec, aby wszystkie firmy – te małe i te już bardzo rozwinięte, mogły realizować swoje wysyłki do klientów zagranicznych zachowując swoją przewagę konkurencyjną. 

 

Czególne wsparcie zapewniamy sklepom internetowym, ale nie jest to jedyna grupa klientów do których kierujemy swoje usługi. Na europejskim rynku większość firm potrzebuje profesjonalnej obsługi kurierskiej w transporcie zagranicznym, a my możemy ją zaoferować.  

Paczki do Niemiec nawet w 24h!

Korzystamy z naturalnego udogodnienia, jakim jest lokalizacja w nie dużej odległości od granicy z Niemcami oraz z rozbudowanej floty własnych pojazdów realizujących dostawy do naszych klientów w Niemczech. To w połączeniu ze współpracą z globalnymi przewoźnikami pozwala nam wysyłkę paczki do Niemiec w cenie od 19,90 zł netto, już następnego dnia od wysyłki,  z podjazdem kuriera i odbiorem paczki nawet o godz. 16:00! 

Wysyłając paczki do Niemiec wykorzystujemy naturalną zaletę - lokalizację w Zielonej Górze
Wysyłając z nami paczki do Niemiec masz niemiecki adres zwrotów.

Adres do zwrotów na etykiecie paczki do Niemiec

Dodatkową zaletą naszej wysyłki paczki do Niemiec jest etykieta identyczna jak na paczkach nadawanych w Niemczech, oraz lokalny, niemiecki adres zwrotny. 
Wprowadziliśmy to rozwiązanie, ponieważ wiemy, że dla niektórych klientów lokalizacja firmy jest gwarancją wysokiej jakości towaru i profesjonalnej obsługi.

Wyceń wysyłkę paczki do Niemiec

Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. numeru telefonu i adresu e-mail, w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie, udostępnienia cennika (w przypadku jego pobrania) oraz ewentualnego kontaktu w celu doprecyzowania cennika i oferty marki EUROCOMMERCE.

2. Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych t.j. adres e-mail i numer telefonu.

3. Zgadzam się na przesyłanie na mój adres e-mail oferty handlowej drogą elektroniczną, także z wykorzystaniem masowych systemów telekomunikacyjnych.

Paczki do Niemiec z naszego magazynu

Ze względu na swoją lokalizację nie masz możliwości wysłania paczki do Niemiec w 24 h? Rynek niemiecki nie jest dla Ciebie zamknięty! Nie będziemy namawiać Cię na relokację, mamy lepsze rozwiązanie. Nasze powierzchnie magazynowe czekają na takie sklepy jak Twój! Zastanów się: ile możesz zyskać na różnicy marży bez konieczności kosztownych inwestycji i zatrudniania nowych pracowników. Profesjonalny magazyn zarządzany przez specjalistów, w którym płacisz tylko za faktycznie Profesjonalny magazyn zarządzany przez specjalistów, w którym płacisz tylko za faktycznie wykorzystaną powierzchnię i zrealizowane zamówienia. Interesujące? 

Paczki do Niemiec z naszego magazynu

Copyright 2018 - Eurocommerce - Wszelkie prawa zastrzeżone.