Przesyłki zagraniczne niedrogo i na czas - wyceń paczki zagraniczne!

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 415 11 18

Przesyłki zagraniczne

Fulfillment z dostawą
do Niemiec w 24H

Faktura kosztowa
na 100% wartości
obsługi

Możliwość współpracy z
własnym kurierem

Zarządzanie
magazynem online

DLA KOGO USŁUGA WYSYŁKI PACZEK ZAGRANICZNYCH ?

Masz sklep internetowy albo inną działalność, w ramach której czasem musisz wysłać paczkę do klientów? Nasza usługa jest dla Ciebie! Zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską paczek zagranicznych dla firm.

Przesyłki zagraniczne

Dzięki własnej flocie pojazdów i współpracy z globalnymi przewoźnikami, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny i czasy dostaw! Ze względu na dogodną lokalizację, szczególnie korzystną ofertę możemy zaproponować na dostawy do Niemiec.

Paczki do Niemiec

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE:
ADRES WYSYŁKI
NA ETYKIECIE

Znamy specyfikę handlu międzynarodowego i wiemy, że część Klientów zwraca uwagę na to, skąd towar został wysyłany. Istnieją różne stereotypy dotyczące jakości produktów, często krzywdzące, ale jednak wpływają one na decyzje części klientów. Wysyłając paczki zagraniczne w EUROCOMMERCE masz pewność, że etykieta transportowa jest identyczna jak dla nadawcy z Niemiec. Otrzymujesz też zagraniczny adres do zwrotów. Możesz zdefiniować widoczny adres nadawcy – może to być nazwa Twojej firmy, ale jeśli nie chcesz jej udostępniać, nie musi pojawić się na etykiecie.

Autorski system
informatyczny do
obsługi paczek

Autorski system kurierski pozwala nie tylko na szybką obsługę administracyjną wysyłki paczek zagranicznych. Przede wszystkim jest łatwym narzędziem do zlecania przesyłek i weryfikacji statusu już nadanych. Dane dotyczące tego, gdzie są Twoje przesyłki zagraniczne są dostępne w jednym miejscu. Z nami nie zaginie Ci żadna paczka! Wszystko przejrzyście i bez zbędnych operacji. Logujesz się do systemu i sam wypełniasz adresy wysyłek, decydując jakie dane mają znaleźć się na etykiecie.

Etykiety paczek
zagranicznych
wydrukuj z systemu

Nadajesz dużo paczek zagranicznych? Ręczne przepisywanie danych adresowych dla każdej przesyłki jest bardzo czasochłonne. Naszym celem jest ułatwienie Twojej pracy w maksymalny sposób, dlatego umożliwiamy pełną integrację systemów. Dzięki temu wymiana danych odbywać się będzie w sposób niezauważalny. W systemie sam przygotujesz etykietę, wydrukujesz na drukarce termicznej lub zwyczajnej drukarce biurowej i nakleisz etykietę na paczkę. Często wysyłasz paczki do tych samych klientów? Będzie jeszcze łatwiej!

Sprawdź naszą ofertę!


    Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika, dlatego to pole jest wymagane w formularzu.

    Najnowsze artykuły na blogu

    Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.