Sprzedaż na ebay prostsza niż myślisz - prowadzimy sprzedaż na ebay.de

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Sprzedawaj na Ebay w Niemczech

Fulfillment z dostawą
do Niemiec w 24H

Faktura kosztowa
na 100% wartości
obsługi

Możliwość współpracy z
własnym kurierem

Zarządzanie
magazynem online

ebay de ma siedzibę w Niemczech i pozwala sprzedawać bezpośrednio w tym kraju

Sprzedaż na ebay: na co zwrócić uwagę?

Rozpoczęcie sprzedaży internetowej poza granicami kraju jest zawsze krokiem w nieznane. Wiąże się z koniecznością przełamania początkowych barier.

Wiele osób rezygnuje trafiając na ścianę formalności, problemów językowych i konieczności zmian w sposobie realizacji zamówień. To najgorszy moment ponieważ niewiele później pojawiają się pierwsze zauważalne efekty i zyski. Planując sprzedaż na niemieckim ebay'u uwzględnij kilka podstawowych elementów, które ułatwią Ci start i pozwolą ograniczyć utracone szanse na finalizację sprzedaży.

Rozpoczynając sprzedaż do Niemiec, nawet działając na polskim koncie na e-bay'u, zadbaj o Niemiecki adres do wysyłki i niemiecki adres do zwrotów. Zatroszcz się też o kwestie formalne. Więcej na ten temat znajdziesz w artykułach na blogu:   Verpack-G,  Abmahnung

Pomagamy w logistyce, kiedy sprzedajesz na ebay.de

Nie masz pomysłu jak zacząć sprzedaż za zachodnią granicą? Może warto przemyśleć sprzedaż na ebay.de? To szeroki rynek dla wielu produktów, który pozwala na osiągnięcie dużo lepszej marży niż rodzima sprzedaż. Panujesz uruchomić sprzedaż na ebay.de? Dzięki naszemu wsparciu możesz zaproponować Odbiorcy identyczne warunki dostawy jak konkurenci z Niemiec!

Umożliwiamy:
- dostawę w 24h na terenie całych Niemiec,
- niemiecki adres nadawczy oraz zwrotnym,
- fulfillment - pełna obsługa logistyczna (magazynowanie towaru, pakowanie zamówień i ich wysyłka, oraz obsługa zwrotów i reklamacji).  Jeżeli nie chcesz korzystać z usługi fulfillmentu, możemy zaproponować przesyłki kurierskie do Niemiec (24h) i innych krajów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Masz pytanie dotyczące logistyki sprzedaży internetowej do Niemiec?

Zadzwoń do naszego eksperta! +48 885 500 342

 

Tablet z otwartym oknem powitalnym ebay.de

Szukasz firmy, która zrealizuje dostawy twoich zamówień, sprzedawanych na eday.de?

Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. numeru telefonu i adresu e-mail, w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie, udostępnienia cennika (w przypadku jego pobrania) oraz ewentualnego kontaktu w celu doprecyzowania cennika i oferty marki EUROCOMMERCE.


Sprzedaż na ebay.de - często zadawane pytania

Sprawdź, czy znajdziesz odpowiedź na swoje wątpliwości

Czy mogę sprzedawać na niemieckim ebay’u nie posiadając niemieckiej firmy?

Sprzedaż na ebay.de przy wykorzystaniu polskiego konta jest możliwa.Jako polski przedsiębiorca można wystawiać swoje towary na ebay.de. Należy odpowiednio skonfigurować konto, by były one widoczne dla niemieckich odbiorców, ponieważ nie są im automatycznie wyświetlane. Mimo braku niemieckiej firmy warto mieć niemiecki adres nadawczy i do zwrotów. Ułatwia to współpracę i obniża koszty zwrotów.


Czy mogę sprzedawać na ebay.de bez opłat za konto?

Założenie konta na platformie ebay.de jest bezpłatne. Koszty pojawiają się dopiero kiedy startuje sprzedaż. Wystawienie podstawowej aukcji jest bezpłatne, ale po sprzedaży pojawia się prowizja. Dodatkowo pojawią się opłaty za promowanie aukcji, które wspierają sprzedaż, ale nie są obowiązkowe.


Od czego rozpocząć przygotowania do sprzedaży na ebay.de?

Sprzedaż na ebay.de należy rozpocząć od przygotowania kwestii formalnych. Planując rozwój sprzedaży na tej platformie należy przede wszystkim zarejestrować się w Niemczech jako płatnik VAT. Procedura trwa kilka miesięcy, dlatego najlepiej rozpocząć ją jak tylko zapadnie decyzja o rozpoczęciu takiej sprzedaży.


Czy kiedy sprzedaję na niemieckim ebay’u obowiązuje mnie VERPACK-G i muszę zarejestrować się do systemu LUCID?

Jeśli Twoje produkty są sprzedawane do klientów końcowych, jesteś zobowiązany do rejestracji w Stiftung Zentrale Stelle Verpackungsregister. Więcej informacji o rejestracji w LUCID znajdziesz tutaj

Zacznij
sprzedaż na ebay
w niemczech

Paczki do Niemiec

Przesyłki nadawane są z adresem naszego centrum logistycznego w Niemczech, więc mają niemiecką etykietę transportową. Zamówienia z Zielonej Góry do Niemiec dostarczamy następnego dnia, dzięki temu bez problemu spełnisz wymagania niemieckiego rynku.

Użytkownik w innym kraju nie zobaczy Twoich ofert na ebay.de, nawet jeśli jest nimi zainteresowany, o ile nie jest na tyle świadomy, aby skonfigurować ustawienia konta. Musi wejść w ustawienia wyświetlania aukcji i zaznaczyć opcję wyświetlania także międzynarodowych ofert. W domyślnych ustawieniach konta ebay aukcje międzynarodowe są ukryte.

Tu z pomocą przychodzi niemiecki adres nadawczy i niemiecki do zwrotów. To jakie dane są wpisane w tych pozycjach, realnie wpływa na widoczność aukcji.

Więcej na ten temat: Paczki do Niemiec

 

Logistyka a sprzedaż na ebay

Bardzo ważnym elementem jest czas dostawy przesyłek z zamówionym towarem do klientów w Niemczech. Konkurując z niemieckimi sprzedawcami musisz zapewnić klientom takie same warunki realizacji zamówień, jakie oni oferują. Dostawa nie może trwać kilka dni, zamożny klient woli zapłacić trochę więcej, ale towar mieć szybko u siebie (czytaj więcej: czas przesyłek). A klient z za zachodniej granicy jest zamożny i wymagający.

EUROCOMMERCE pomoże Ci we wszystkich elementach logistycznych. Kompleksowo obsługujemy logistykę sklepów internetowych, od przyjęcia dostawy, przez realizację zamówienia, wysyłkę paczki i obsługę zwrotów. Zapewniamy Niemiecki adres nadawczy i do zwrotów.

Na co zwrócić
uwagę rozpoczynając
sprzedaż na ebay?

Kompleksowa obsługa logistyczna

Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.