Sprzedaż na ebay jest prostsza niż myślisz. Ebay Niemcy to rokujacy rynek

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Sprzedawaj na Ebay w Niemczech

Fulfillment z dostawą
do Niemiec w 24H

Faktura kosztowa
na 100% wartości
obsługi

Możliwość współpracy z
własnym kurierem

Zarządzanie
magazynem online

ebay de ma siedzibę w Niemczech i pozwala sprzedawać bezpośrednio w tym kraju

Sprzedaż na EBAY.de

Nie masz pomysłu jak zacząć sprzedaż za zachodnią granicą? Może warto pomyśleć o ebay.de? To szeroki rynek dla wielu produktów, który pozwala na osiągnięcie dużo lepszej marży niż rodzima sprzedaż. Duża część naszych rodaków z sukcesem realizuje sprzedaż na niemieckim ebay'u. Może czas na Ciebie? Niemcy to duży i chłonny rynek. Sprzedawcy z Polski są realną konkurencją dla innych uczestników ebay.de ze względu na atrakcyjne ceny, jakie oferują. Ceny, które dla samych sprzedawców są nadal wyjątkowo opłacalne. Zyskujesz:
- Zwiększenie marży na oferowanych produktach,
- ponad 60 000 000 użytkowników internetu, którzy mają szansę poznać Twoją ofertę za pośrednictwem ebay.de,
- ogromne możliwości sprzedażowe,
- dywersyfikacja obecnie posiadanych kanałów sprzedaży przekładająca się na zmniejszenie ryzyka działalności.

Sprzedaż na ebay: na co zwrócić uwagę?

Rozpoczęcie sprzedaży internetowej poza granicami kraju jest zawsze krokiem w nieznane. Wiąże się z koniecznością przełamania początkowych barier. Wiele osób rezygnuje trafiając na ścianę formalności, problemów językowych i konieczności zmian w sposobie realizacji zamówień. To najgorszy moment ponieważ niewiele później pojawiają się pierwsze zauważalne efekty i zyski.

Planując sprzedaż na niemieckim ebay'u uwzględnij kilka podstawowych elementów, które ułatwią Ci start i pozwolą ograniczyć utracone szanse na finalizację sprzedaży.
Rozpoczynając sprzedaż na Niemcy nawet na polskim koncie na e-bay'u zadbaj o Niemiecki adres do wysyłki i niemiecki adres do zwrotów. Jako użytkownik e-bay.pl możesz wystawiać oferty w innych krajach, jednak jest to mało skuteczne.

Zatroszcz się też o kwestie formalne. Więcej:
Verpack-G              Abmahnung

Tablet z otwartym oknem powitalnym ebay.de

Zacznij
sprzedaż na ebay
w niemczech

Paczki do Niemiec

Użytkownik w innym kraju nie zobaczy ich, nawet jeśli jest zainteresowany, ale nie na tyle świadomy, aby skonfigurować ustawienia konta. Musi wejść w ustawienia wyświetlania aukcji i zaznaczyć opcję wyświetlania także międzynarodowych ofert. W domyślnych ustawieniach konta ebay aukcje międzynarodowe są ukryte.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest założenie firmy w Niemczech i skorzystanie z niemieckiego konta do sprzedaży swoich produktów. Tutaj także ważne będą logistyczne aspekty, takie jak wygląd etykiety kurierskiej, niemiecki adres nadawczy i niemiecki do zwrotów.

Więcej na ten temat: Paczki do Niemiec

Firma zarejestrowana w Niemczech straciłaby wiarygodność, gdyby wysyłała produkty z innego kraju. Należy pamiętać o przywiązaniu naszych sąsiadów do słynnej już, niemieckiej jakości oraz o obecnych w świadomości stereotypach.

Logistyka a sprzedaż na ebay

Bardzo ważnym elementem jest czas dostawy przesyłek z zamówionym towarem do klientów w Niemczech. Konkurując z niemieckimi sprzedawcami musisz zapewnić klientom takie same warunki realizacji zamówień, jakie oni oferują. Dostawa nie może trwać kilka dni, zamożny klient woli zapłacić trochę więcej, ale towar mieć szybko u siebie (czytaj więcej: czas przesyłek). A klient z za zachodniej granicy jest zamożny i wymagający.

EUROCOMMERCE pomoże Ci we wszystkich elementach logistycznych. Kompleksowo obsługujemy logistykę sklepów internetowych, od przyjęcia dostawy, przez realizację zamówienia, wysyłkę paczki i obsługę zwrotów. Zapewniamy Niemiecki adres nadawczy i do zwrotów. Przesyłki nadawane są z adresem naszego centrum logistycznego w Niemczech, więc mają niemiecką etykietę transportową. Zamówienia z Zielonej Góry do Niemiec dostarczamy następnego dnia, więc bez problemu spełnisz wymagania niemieckiego rynku.

Na co zwrócić
uwagę rozpoczynając
sprzedaż na ebay?

Kompleksowa obsługa logistyczna

Jak zacząć sprzedaż na ebay de?

Rozpoczęcie działalności na gigancie sprzedaży internetowej - ebay Niemcy - nie jest tak trudne jak się wydaje. Podstawową kwestią jest produkt – jeśli masz atrakcyjny produkt, reszta to kwestia formalności.

proces sprzedazy an ebay.de w graficznej formie
proces sprzedaży na ebay.de

Pamiętaj o wymogach formalnych

Od początku 2019 roku obowiązuje w Niemczech ustawa Verpack-G, zgodnie z którą każdy sprzedawca zobowiązany jest dokumentować ilość wprowadzonych na rynek niemiecki opakowań.

Czytaj więcej o Verpack-G.

Copyright 2018 - Eurocommerce - Wszelkie prawa zastrzeżone.