Sprzedaż na ebay prostsza niż myślisz - prowadzimy sprzedaż na ebay.de

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Sprzedawaj na Ebay w Niemczech

Fulfillment z dostawą
do Niemiec w 24H

Faktura kosztowa
na 100% wartości
obsługi

Możliwość współpracy z
własnym kurierem

Zarządzanie
magazynem online

ebay de ma siedzibę w Niemczech i pozwala sprzedawać bezpośrednio w tym kraju

Obsługa konta ebay.de

Nie znasz języka i boisz się procedur? Nie potrzebnie - wszystko zrobimy za Ciebie!
- założymy dla Twojej firmy konto na ebay.de,
- pomożemy w założeniu konta PayPal oraz w konfiguracji wszystkich niezbędnych systemów,
- wesprzemy Cię językowo - wykonamy tłumaczenia oraz zapewnimy obsługę klienta w języku niemieckim.
- pomożemy w rejestracji w systemie LUCID jeśli to konieczne,
- odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Sprzedaż na ebay: na co zwrócić uwagę?

Rozpoczęcie sprzedaży internetowej poza granicami kraju jest zawsze krokiem w nieznane. Wiąże się z koniecznością przełamania początkowych barier.

Pomagamy w sprzedaży na ebay.de

Nie masz pomysłu jak zacząć sprzedaż za zachodnią granicą? Może warto przemyśleć sprzedaż na ebay.de? To szeroki rynek dla wielu produktów, który pozwala na osiągnięcie dużo lepszej marży niż rodzima sprzedaż. Zyskujesz dostęp do nowych użytkowników internetu, którzy mają szansę poznać Twoją ofertę za pośrednictwem ebay.de, ogromne możliwości sprzedażowe oraz możliwość dywersyfikacji obecnie posiadanych kanałów sprzedaży, przekładającą się na zmniejszenie ryzyka działalności.

 

Masz pytanie dotyczące sprzedaży na niemieckim Ebay'u?

Zadzwoń do naszego eksperta!
+48 785 610 237

Tablet z otwartym oknem powitalnym ebay.de

Wiele osób rezygnuje trafiając na ścianę formalności, problemów językowych i konieczności zmian w sposobie realizacji zamówień. To najgorszy moment ponieważ niewiele później pojawiają się pierwsze zauważalne efekty i zyski. Planując sprzedaż na niemieckim ebay'u uwzględnij kilka podstawowych elementów, które ułatwią Ci start i pozwolą ograniczyć utracone szanse na finalizację sprzedaży.
Rozpoczynając sprzedaż na Niemcy nawet na polskim koncie na e-bay'u zadbaj o Niemiecki adres do wysyłki i niemiecki adres do zwrotów. Zatroszcz się też o kwestie formalne. Więcej:   Verpack-G  ,  Abmahnung

Potrzebujesz pomocy w sprzedaży na eday.de?

Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. numeru telefonu i adresu e-mail, w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie, udostępnienia cennika (w przypadku jego pobrania) oraz ewentualnego kontaktu w celu doprecyzowania cennika i oferty marki EUROCOMMERCE.


Sprzedaż na ebay.de - często zadawane pytania

Sprawdź, czy znajdziesz odpowiedź na swoje wątpliwości

Czy mogę sprzedawać na niemieckim ebay’u nie posiadając niemieckiej firmy?

Sprzedaż na ebay.de przy wykorzystaniu polskiego konta jest możliwa.Jako polski przedsiębiorca można wystawiać swoje towary na ebay.de. Należy odpowiednio skonfigurować konto, by były one widoczne dla niemieckich odbiorców, ponieważ nie są im automatycznie wyświetlane. Mimo braku niemieckiej firmy warto mieć niemiecki adres nadawczy i do zwrotów. Ułatwia to współpracę i obniża koszty zwrotów.

Kto może korzystać z obsługi konta ebay.de w EUROCOMMERCE?

Usługa obsługi sprzedaży na ebay.de jest dedykowana dla klientów, których towar znajduje się w centrum logistycznym w Zielonej Górze. To pozwala nam na pełną kontrolę realizacji zamówienia, od momentu jego wpłynięcia, do chwili dostarczenia go do finalnego odbiorcy. Inne formy współpracy także są możliwe.

Czy mogę sprzedawać na ebay.de bez opłat za konto?

Założenie konta na platformie ebay.de jest bezpłatne. Koszty pojawiają się dopiero kiedy startuje sprzedaż. Wystawienie podstawowej aukcji jest bezpłatne, ale po sprzedaży pojawia się prowizja. Dodatkowo pojawią się opłaty za promowanie aukcji, które wspierają sprzedaż, ale nie są obowiązkowe.

Od czego rozpocząć przygotowania do sprzedaży na ebay.de?

Sprzedaż na ebay.de należy rozpocząć od przygotowania kwestii formalnych. Planując rozwój sprzedaży na tej platformie należy przede wszystkim zarejestrować się w Niemczech jako płatnik VAT. Procedura trwa kilka miesięcy, dlatego najlepiej rozpocząć ją jak tylko zapadnie decyzja o rozpoczęciu takiej sprzedaży. EUROCOMMERCE pomaga klientom w realizacji wymogów formalnych.

Czy kiedy sprzedaję na niemieckim ebay’u obowiązuje mnie VERPACK-G i muszę zarejestrować się do systemu LUCID?

Jeśli Twoje produkty są sprzedawane do klientów końcowych, jesteś zobowiązany do rejestracji w Stiftung Zentrale Stelle Verpackungsregister. Więcej informacji o rejestracji w LUCID znajdziesz tutaj

Zacznij
sprzedaż na ebay
w niemczech

Paczki do Niemiec

Logistyka a sprzedaż na ebay

Bardzo ważnym elementem jest czas dostawy przesyłek z zamówionym towarem do klientów w Niemczech. Konkurując z niemieckimi sprzedawcami musisz zapewnić klientom takie same warunki realizacji zamówień, jakie oni oferują. Dostawa nie może trwać kilka dni, zamożny klient woli zapłacić trochę więcej, ale towar mieć szybko u siebie (czytaj więcej: czas przesyłek). A klient z za zachodniej granicy jest zamożny i wymagający.

EUROCOMMERCE pomoże Ci we wszystkich elementach logistycznych. Kompleksowo obsługujemy logistykę sklepów internetowych, od przyjęcia dostawy, przez realizację zamówienia, wysyłkę paczki i obsługę zwrotów. Zapewniamy Niemiecki adres nadawczy i do zwrotów. Przesyłki nadawane są z adresem naszego centrum logistycznego w Niemczech, więc mają niemiecką etykietę transportową. Zamówienia z Zielonej Góry do Niemiec dostarczamy następnego dnia, więc bez problemu spełnisz wymagania niemieckiego rynku.

Użytkownik w innym kraju nie zobaczy ich, nawet jeśli jest zainteresowany, ale nie na tyle świadomy, aby skonfigurować ustawienia konta. Musi wejść w ustawienia wyświetlania aukcji i zaznaczyć opcję wyświetlania także międzynarodowych ofert. W domyślnych ustawieniach konta ebay aukcje międzynarodowe są ukryte.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest założenie firmy w Niemczech i skorzystanie z niemieckiego konta do sprzedaży swoich produktów. Tutaj także ważne będą logistyczne aspekty, takie jak wygląd etykiety kurierskiej, niemiecki adres nadawczy i niemiecki do zwrotów.

Więcej na ten temat: Paczki do Niemiec

Firma zarejestrowana w Niemczech straciłaby wiarygodność, gdyby wysyłała produkty z innego kraju. Należy pamiętać o przywiązaniu naszych sąsiadów do słynnej już, niemieckiej jakości oraz o obecnych w świadomości stereotypach.

Na co zwrócić
uwagę rozpoczynając
sprzedaż na ebay?

Kompleksowa obsługa logistyczna

Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.