Sprzedaż na ebay jest prostsza niż myślisz. Ebay Niemcy to rokujacy rynek

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Zacznij Zacznij sprzedaż na ebay w Niemczech

 Nie masz pomysłu jak zacząć sprzedaż za naszą zachodnią granicą? Może warto pomyśleć o sprzedaży na ebay.de? To szeroki rynek dla wielu produktów, który pozwala na osiągnięcie dużo lepszej marży niż sprzedaż na rodzimym rynku. Duża część naszych rodaków z sukcesem realizuje sprzedaż na niemieckim ebay'u. Może czas na Ciebie?

Niemcy to duży i chłonny rynek. Sprzedawcy z Polski stają się realną konkurencją dla innych uczestników ebay.de ze względu na atrakcyjne ceny, jakie mogą zaoferować. Ceny, które dla samych sprzedawców są nadal wyjątkowo atrakcyjne. Zyskujesz:

  • Zwiększenie marży na oferowanych produktach. 
  • Ponad 60 000 000 użytkowników internetu, którzy mają szansę poznać Twoją ofertę,
  • Ogromne możliwości sprzedażowe!
  • Dywersyfikacja obecnie posiadanych kanałów sprzedaży przekładająca się na zmniejszenie ryzyka działalności.
Sprzedaż na ebay prostsza niż myślisz
Zwróć uwagę zaczynając sprzedaż na ebay

Na Na co zwrócić uwagę rozpoczynając sprzedaż na ebay?

Rozpoczęcie sprzedaży internetowej poza granicami kraju jest zawsze krokiem w nieznane. Wiąże się z koniecznością przełamania początkowych barier. Wiele osób rezygnuje trafiając na ścianę formalności, problemów językowych i konieczności zmian w sposobie realizacji zamówień. To najgorszy moment ponieważ niewiele później pojawiają się pierwsze zauważalne efekty i zyski.

Planując rozpoczęcie sprzedaży na niemieckim ebay'u uwzględnij kilka podstawowych elementów, które ułatwią Ci start i pozwolą ograniczyć utracone szanse na finalizację sprzedaży.

Rozpoczynając sprzedaż na Niemcy nawet na polskim koncie na e-bay'u zadbaj o Niemiecki adres do wysyłki i niemiecki adres do zwrotów. Jako użytkownik e-bay.pl możesz wystawiać oferty w innych krajach, jednak jest to mało skuteczne.

Użytkownik w innym kraju nie zobaczy ich, nawet jeśli jest zainteresowany, ale nie na tyle świadomy, aby wiedzieć, że musi wejść w ustawienia wyświetlania aukcji i zaznaczyć, że chce widzieć także międzynarodowe oferty. W domyślnych ustawieniach konta ebay aukcje międzynarodowe są ukryte.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest założenie firmy w Niemczech i skorzystanie z niemieckiego konta do sprzedaży swoich produktów. Tutaj także ważne będą logistyczne aspekty, takie jak wygląd etykiety kurierskiej, czy adres nadawczy i do zwrotów. Niemiecka firma straciłaby na wiarygodności gdyby wysyłała produkty z innego kraju. Należy tutaj pamiętać o przywiązaniu niemieckiego społeczeństwa do słynnej już, niemieckiej jakości oraz o obecnych w świadomości stereotypach. 

Bardzo ważnym elementem jest czas dostawy przesyłek z zamówionym towarem do klientów w Niemczech. Konkurując z niemieckimi sprzedawcami musisz zapewnić klientom takie same warunki realizacji zamówień, jakie oni oferują. Dostawa nie może trwać kilka dni, zamożny klient woli zapłacić trochę więcej, ale towar mieć szybko u siebie. A klient z za zachodniej granicy jest zamożny i stać go na to.

EUROCOMMERCE pomoże Ci we wszystkich elementach logistycznych. Kompleksowo obsługujemy logistykę sklepów internetowych, od przyjęcia dostawy, przez realizację zamówienia, wysyłkę paczki i obsługę zwrotów.  Zapewniamy Niemiecki adres nadawczy i do zwrotów. Przesyłki nadawane są z adresem naszego centrum logistycznego w Niemczech, więc nawet nadane przez polską firmę, mają niemiecką etykietę transportową. Zamówienia z Zielonej Góry do Niemiec dostarczamy następnego dnia, więc bez problemu spełnisz wymagania niemieckiego rynku!

JAK JAK ZACZĄĆ SPRZEDAŻ NA EBAY.DE?

Rozpoczęcie działalności na gigancie sprzedaży internetowej - ebay Niemcy - nie jest tak trudne jak się wydaje. Podstawową kwestią jest produkt – jeśli masz atrakcyjny produkt, reszta to kwestia formalności.  

TOWAR

zacznij od znalezienia atrakcyjnego towaru.

KONTO

załóż konto w serwisie Ebay.de

AUKCJE

zadbaj o atrakcyjną szatę wizualną swojej aukcji!

SPRZEDAŻ

wykorzystuj możliwości sprzedażowe serwisu ebay np. promowane oferty.

OBSŁUGA KLIENTA

zadbaj o stały kontakt ze swoim klientem w języku niemieckim. W ten sposób wzbudzisz u niego jeszcze większe zaufanie.

LOGISTYKA

pamiętaj, że to jeden z najważniejszych etapów! Twój towar musi dotrzeć do odbiorcy najszybciej jak to możliwe.

ZYSK

ciesz się z nowego kanału sprzedaży i zacznij liczyć zyski!

Copyright 2018 - Eurocommerce - Wszelkie prawa zastrzeżone.