LUCID - rejestracja w systemie zgodnie z Verpack G » EUROCOMMERCE

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

LUCID – rejestracja w systemie zgodnie z Verpack G

Obowiązki sprawozdawcze Verpack G

Rejestracja w systemie LUCID zgodnie z wytycznymi Verpack G

Sprzedajesz swoje towary do Niemiec? Wprowadzasz produkty na rynek Niemiec lub planujesz to robić? Twoje produkty trafiają do klientów końcowych, a opakowania do prywatnego kosza?

To oznacza, że od 1 stycznia 2019 roku podlegasz obowiązkowi rejestracji w systemie LUCID.  Ma to związek z wejściem w życie ustawy VerpackG.  Zgodnie z prawem musisz dokonać rejestracji i zadeklarować ilość i rodzaj opakowań,  które wprowadzisz do niemieckiego systemu zarządzania odpadami. Naruszenie tego obowiązku może wiązać się z karami wysokości do 100 tys. Euro.

Chcesz porozmawiać?
Zadzwoń do naszego eksperta!

+48 785 610 237

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule o VerpackG na blogu logistycznym.

 

 

LUCID i VERPACK G konsultacje z ekspertem

Potrzebujesz pomocy w rejestracji w systemie LUCID?

Rejestracja w systemie  wymaga przygotowania merytorycznego oraz dobrej znajomości języka niemieckiego. Jeśli któreś z tych wymagań sprawia problemy, możesz liczyć na naszą pomoc.

Dział wsparcia sprzedaży na rynku niemieckim EUROCOMMERCE wspiera klientów w formalnościach związanych z wejściem na rynek niemiecki, także z rejestracją. Potrzebujesz pomocy? Wypełnij formularz!

 

 

Masz pytanie dotyczące rejestracji w systemie LUCID? Potrzebujesz pomocy z Verpack G?

Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. numeru telefonu i adresu e-mail, w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie, udostępnienia cennika (w przypadku jego pobrania) oraz ewentualnego kontaktu w celu doprecyzowania cennika i oferty marki EUROCOMMERCE.


Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.