Bony na cyfryzację MŚP – dobry pomysł na wejście w e-commerce! » EUROCOMMERCE

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 415 11 18

Blog & News

Bony na cyfryzację MŚP – dobry pomysł na wejście w e-commerce! - In: blog

Wprowadzenie do logistyki XXL

Kategoria : blog, ostatnio dodane Komentarze : 0 Autor : KMMF Data : 14 maj 2024

E-commerce znacząco zyskało na znaczeniu. Globalny handel odbywa się już nie tylko na poziomie korporacji, ale też wśród klientów końcowych, nabywających towary na platformach

Czytaj dalej...
Kategoria : blog Komentarze : 0 Autor : EUROCOMMERCE Data : 28 wrz 2021

Bony na cyfryzację MŚP – dobry pomysł na wejście w e-commerce!

Dzięki Bonom na cyfryzację, firmy mają szansę zmienić swoje funkcjonowanie w warunkach epidemii. To narzędzie pozwala na przeniesienie procesów realizowanych offline do cyfrowego świata.

Kto może ubiegać się o bony?

Działanie programu „Bony na cyfryzację” ma zapewnić wsparcie finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw przy realizacji działań mających na celu zwiększenia wykorzystania technologii cyfrowych. Wlicza się w to zakup licencjonowanego oprogramowania i jego wdrożenie.  Program w ograniczonym zakresie ma zapewniać też środki trwałe niezbędne do wdrożenia rozwiązań i dostosowania działalności firm w związku z pandemią koronawirusa.

Ocena wniosków

We wnioskach trzeba wykazać, iż dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowych zmienią się procesy w organizacji produkcji i świadczeniu usług. Czytając to zdanie nie można oprzeć się wrażeniu, że jest to opis przejścia z modelu sprzedaży offline do e-commerce.

Podczas oceny weryfikowane będzie, czy projekty zmian w przedsiębiorstwach są zgodne z zakresem i celem działania, a założone cele do realizacji są w pełni uzasadnione i racjonalne. Uruchomienie nowego kanału sprzedaży, bardziej odpornego na zawirowania związane z pandemią, z pewnością należą do uzasadnionych zasad.

Wnioski będą także oceniane pod względem strat, jakie firma odniosła z powodu ograniczeń wywołanych pandemią COVID 19. Im bardziej ucierpiała Twoja firma, tym większe szanse masz na dofinansowanie w ramach bonów na cyfryzację.

Jakie dofinansowanie można otrzymać?

Ogłoszenie konkursu nastąpiło 6 września 2021. Wnioski można składać do 20 października 2021 r.

W ramach projektu maksymalnie można otrzymać 255 000 zł,  a jego całkowity koszt musi zamknąć się w kwocie od 60 000 zł do 300 000 zł. Wsparcie wynosi do 85% wartości projektu. Pula środków na dofinansowanie projektów wynosi 110 000 000,00 zł.

Zainteresowanie konkursem jest bardzo duże, dlatego też podpowiadamy, żeby wnioski składać jak najszybciej!

Więcej o konkursie dowiesz się tutaj .

Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą internetową, ale Twoja firma nie jest przygotowana do obsługi logistyki? EUROCOMMERCE realizuje kompleksową obsługę logistyczną sklepów internetowych. Sprawdź naszą ofertę.

Wysyłasz paczki za granicę. Sprawdź ofertę wysyłki paczek.

Dzięki Bonom na cyfryzację, firmy mają szansę zmienić swoje funkcjonowanie w warunkach epidemii. To narzędzie pozwala na przeniesienie procesów realizowanych offline do cyfrowego świata.

Czytaj dalej...
Pięć pomysłów na asortyment w Twoim pierwszym e-sklepie 3# Pytania na start: logistyka i EUROCOMMERCE w 2022 roku

Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.