Usługi dla e-commerce to nasza misja. Skąd taki pomysł?

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 415 11 18

O O nas, czyli: dlaczego usługi dla e-commerce?

EUROCOMMERCE jest marką firmy ECE Logistics Sp. z o.o. Sp. k. której korzenie na rynku logistyki sięgają roku 2006. Współpraca m.in. z takimi firmami jak Audi, Mercedes, Airbus, Orsay, Claas, Ontour i flota ok. 150 pojazdów daje nam stabile podstawy i bezcenne doświadczenie na rynku logistycznym.

Usług dla branży e-commerce, której dynamiczny wzrost wytycza nowe szlaki również dla zasad dystrybucji, to kolejny naturalny kierunek rozwoju naszej działalności. E-commerce to przyszłość sprzedaży, dziś już nikt nie może temu zaprzeczyć. Chcemy być jej aktywnym uczestnikiem.

Wyśrubowane wymagania jakościowe, czasowe i kosztowe to dla nas codzienność, wspiera nas w tym sprawnie funkcjonujący łańcuch dostaw, ściśle ukierunkowany i rozwijany ku obsłudze rynku e-commerce. Głównymi filarami wysokiej jakości obsługi sklepów internetowych są nowoczesne magazyny, zaprojektowane i wyposażone z myślą o obsłudze e-handlu oraz własny międzynarodowy serwis kurierski wsparty flotą pojazdów mogących obsłużyć również nietypowe transporty."

Usługi dla e-commerce: przesyłki i obsługa logistyczna magazynu.
Co robimy?
Zajmujemy się kompleksową obsługą logistyczną sklepów działających w obszarze e-commerce. Korzystając z naszych powierzchni magazynowych możesz zlecić nam całkowitą obsługę zamówień z Twojego e-sklepu. Zapewniamy integrację systemu magazynowego z Twoim sklepem, obsługę dostaw i zwrotów oraz przesyłki do klientów w atrakcyjnych cenach.
Nasza historia
Ponad 15 letnie doświadczenie na rynku transportowym i tysiące obsłużonych klientów pomogły nam zdefiniować czym jest dobra logistyka. Wykorzystując nasze doświadczenie i know-how możemy zaoferować Ci najwyższą jakość usług. Nie musisz koordynować pracy kilku dostawców - my zrealizujemy wszystkie procesy w Twoim sklepie. Świadczymy kompleksowe usługi dla e-commerce.
Nasza misja: Usługi dla e-commerce
Pomożemy Ci wypłynąć z Twoim biznesem na szersze wody. Chcesz się szybciej rozwijać? Napisz do nas, pomożemy Ci wskoczyć na wyższy poziom logistyki e-commerce, zapewniając jednocześnie spokój i przekonanie, że masz solidnego partnera w biznesie.

Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.