Cennik logistyki e-commerce » EUROCOMMERCE

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 415 11 18

Cennik logistyki e-commerce

Cennik fulfillmentu

Sprawdź cennik fulfillmentu w EUROCOMMERCE, jeśli szukasz wsparcia w realizacji procesów logistycznych, by wprowadzić swój sklep na nowy poziom. Zapewniamy jasne zasady rozliczeń, pełną policzalność realizowanych procesów oraz dostęp do danych na temat produktów i działań przez cały czas współpracy.

Korzyścią z fulfillmentu e-commerce jest nie tylko szybka realizacja zleceń i  bezobsługowa logistyka. Zyskujesz także nowoczesny sposób przechowywania swoich towarów. EUROCOMMERCE wdrożyło i stale rozwija Politykę Jakości oraz System Zarządzania Jakością HACCP, co potwierdza nasze kompetencje i przygotowanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Plan

cena miesięcznej

obsługi (netto)


Realizacja zamówień
1 szt produktu w cenie*
Regały magazynowe
1 regał = 6 półek 120x60x40 cm


Opcjonalnie: miejsca paletoweUbezpieczenie towaruMagazyn online

+dostęp przez API, +integracjeIntegracja Baselinker


Przesyłki do Niemiec

Next day delivery

Przesyłki krajowe


Obsługa zwrotuWłasna umowa kurierskaStarter

719 PLN

100

każde kolejne: 5,90 PLN

1
każdy kolejny: 96 PLN


5


10 tys. PLNtak


tak

od 4,68 EUR

od 10,80 PLN


od 4,50 PLN

Ecomm

1799 PLN

300

każde kolejne: 5,30 PLN

2
każdy kolejny: 72 PLN

15


30 tys. PLN


tak


tak

od 4,68 EUR

od 10,80 PLN


od 4,50 PLN


tak

Grow

3599 PLN

800

każde kolejne: 4,60 PLN

3
każdy kolejny: 60 PLN

30


100 tys. PLN


tak


tak

od 4,68 EUR

od 10,80 PLN


od 4,50 PLN


tak

* Produkt o gabarycie „A” tj. do 1 kg, o wymiarach do 20 cm x 15 cm x 10 cm LUB 35 cm x 25 cm x 5 cm. Pozostałe gabaryty – wycena indywidualna.

Powyższy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Podane stawki mogą ulec zmianie po szczegółowym zapoznaniu się z wymaganiami.

W ceny pakietów nie są wliczone koszty materiałów do pakowania i usług dodatkowych

 

 

 

 

Cennik fulfillmentu -  propozycja pakietowa

Realizujesz więcej zamówień? Preferujesz indywidualne, bardziej elastyczne warunki? Sprzedajesz większe produkty? A może któryś z naszych pakietów jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i chcesz od razu rozpocząć współpracę?

Wypełnij formularz - oddzwonimy, odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w formalnościach.

  Co uwzględnia cennik logistyki e-commerce w ofercie pakietowej?

  Logistyka sklepów internetowych to proces, który składa się z wielu drobnych etapów. Co dokładnie zawiera cennik? Uwzględnia on cały proces obsługi logistycznej.

  Pierwszym etapem jest przyjęcie dostawy towaru do magazynu. Cennik przedstawia koszt dostawy wg. stawki za każdy karton zbiorczy, wystarczy aby znajdował się w nim 1 rodzaj towaru i został odpowiedni oznaczony (produkt, ilość).

  Uwzględnione w wycenie są wszystkie czynności związane z umieszczeniem towaru w magazynie i jego przechowywaniem. Kolejne etapy to kompletacja zamówienia i wysyłka.

   

  cennik logistyki e-commerce EUROCOMMERCE

  W wycenie ujęto wszystkie standardowe procesy związane z przygotowaniem zamówienia do wysyłki. Jeśli potrzebujesz niestandardowych działań, np. konfiguracji sprzętów AGD czy urządzeń elektronicznych, jak tablety, powiedz nam o tym.

  Ponieważ opakowania są kwestią bardzo indywidualną, ich koszt nie został wliczony w ceny pakietów. Otrzymujesz od nas wybór wyselekcjonowanych kartonów, kopert i wypełniaczy o sprawdzonej jakości, w bardzo dobrych cenach.

  Cennik e-commerce zawiera ubezpieczenie towaru, które zabezpiecza każdą stronę przed skutkami nieprzewidywanych sytuacji. Możliwa jest zmiana sumy ubezpieczenia w trakcie współpracy, wraz ze zmieniającą się ilością towaru w magazynie.

   

  Ubezpieczenie towaru w cenie

  Dodatkowo cennik e-commerce zawiera ubezpieczenie towaru. Możesz oczywiście wybrać jego wysokość. Jeśli proponowane w wycenie jest zbyt niskie w stosunku do wartości twojego towaru, możesz wybrać inną opcję, aby w pełni odpowiadała potrzebom twojego e-commerce.

  Jakie integracje są dostępne?

  integracje fulfillment i sklepy

   

  Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.