Cennik logistyki e-commerce » EUROCOMMERCE

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

Cennik logistyki e-commerce

Cennik logistyki e-commerce

Sprawdź cennik logistyki e-commerce w EUROCOMMERCE, jeśli szukasz wsparcia w realizacji procesów logistycznych, by wprowadzić swój sklep na nowy poziom. Zapewniamy jasne zasady rozliczeń, pełną policzalność realizowanych procesów oraz dostęp do danych na temat produktów i działań przez cały czas współpracy.

Korzyścią z fulfillmentu e-commerce jest nie tylko szybka realizacja zleceń i  bezobsługowa logistyka. Zyskujesz także nowoczesny sposób przechowywania swoich towarów. EUROCOMMERCE wdrożyło i stale rozwija Politykę Jakości oraz System Zarządzania Jakością HACCP, co potwierdza nasze kompetencje i przygotowanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

[supsystic-price-table id=9]

* Produkt o gabarycie „A” tj. do 1 kg, o wymiarach do 20 cm x 15 cm x 10 cm LUB 35 cm x 25 cm x 5 cm. Pozostałe gabaryty – wycena indywidualna.

Powyższy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Podane stawki mogą ulec zmianie po szczegółowym zapoznaniu się z wymaganiami. W ceny pakietów nie są wliczone koszty materiałów do pakowania i usług dodatkowych

 

 

 

 

Cennik logistyki e-commerce to propozycja pakietowa.

Realizujesz więcej zamówień? Preferujesz indywidualne, bardziej elastyczne warunki? Sprzedajesz większe produkty? A może któryś z naszych pakietów jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb?
Wypełnij formularz - oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

  Prosimy o zapoznanie się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez EUROCOMMERCE. Wyrażenie zgody na przetwarzanie jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie lub przesłanie cennika.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. numeru telefonu i adresu e-mail, w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie, udostępnienia cennika (w przypadku jego pobrania) oraz ewentualnego kontaktu w celu doprecyzowania cennika i oferty marki EUROCOMMERCE.


  Co uwzględnia cennik logistyki e-commerce?

  Logistyka sklepów internetowych to proces, który składa się z wielu drobnych etapów. Co dokładnie zawiera cennik? Uwzględnia on cały proces obsługi logistycznej.

  Pierwszym etapem jest przyjęcie dostawy towaru do magazynu. Cennik przedstawia koszt dostawy wg. stawki za każdy karton zbiorczy, wystarczy aby znajdował się w nim 1 rodzaj towaru i został odpowiedni oznaczony (produkt, ilość).

  Uwzględnione w wycenie są wszystkie czynności związane z umieszczeniem towaru w magazynie i jego przechowywaniem. Kolejne etapy to kompletacja zamówienia i wysyłka.  W wycenie ujęto wszystkie standardowe procesy związane z przygotowaniem zamówienia do wysyłki. Jeśli potrzebujesz niestandardowych działań, np. konfiguracji sprzętów AGD czy urządzeń elektronicznych, jak tablety, powiedz nam o tym.

  Ponieważ opakowania są kwestią bardzo indywidualną, ich koszt nie został wliczony w ceny pakietów. Otrzymujesz od nas wybór wyselekcjonowanych kartonów, kopert i wypełniaczy o sprawdzonej jakości, w bardzo dobrych cenach.

  Cennik e-commerce zawiera ubezpieczenie towaru, które zabezpiecza każdą stronę przed skutkami nieprzewidywanych sytuacji. Możliwa jest zmiana sumy ubezpieczenia w trakcie współpracy, wraz ze zmieniającą się ilością towaru w magazynie.

   

  cennik logistyki e-commerce EUROCOMMERCE

  Ubezpieczenie towaru w cenie

  Dodatkowo cennik e-commerce zawiera ubezpieczenie towaru. Możesz oczywiście wybrać jego wysokość. Jeśli proponowane w wycenie jest zbyt niskie w stosunku do wartości twojego towaru, możesz wybrać inną opcję, aby w pełni odpowiadała potrzebom twojego e-commerce.

  Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.