Praca w Świecku - obsługa magazynu

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 415 11 18

ogłoszenie o pracę Świecko

Fulfillment: kluczowe aspekty

 

 

Budujemy zespół do obsługi nowego magazynu

Centrum logistyczne EUROCOMMERCE otwiera nowy magazyn dla prestiżowego klienta w Świecku. W związku z tymi poszukujemy dynamicznych oraz zaangażowanych pracowników do swojego zespołu. Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekscytującej przygody w logistyce, zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowiska:

Magazynierzy: Osoby odpowiedzialne za przyjmowanie, składowanie oraz przygotowywanie zamówień.

Operatorzy Wózków Widłowych: Doświadczeni operatorzy wózków widłowych, którzy będą odpowiedzialni za sprawną obsługę maszyn w magazynie.

Liderzy: Osoby o silnych umiejętnościach organizacyjnych, zdolne do zarządzania zespołem magazynowym i utrzymywania efektywnej pracy.

Kierownik Magazynu: Dojrzały kandydat z doświadczeniem w zarządzaniu magazynem, zdolny do koordynacji działań, optymalizacji procesów i zapewnienia płynności operacyjnej.

Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną oraz gotową podjąć wyzwania, czekamy na Twoją aplikację! Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych (dla stanowisk wymagających).
  • Zdolność do pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz gotowość do podejmowania inicjatywy.

Miejsce pracy: Świecko

Nie czekaj! Dołącz do naszej dynamicznej drużyny już dziś i wspólnie twórzmy przyszłość logistyki!

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres e-mail: kontakt (at) eurocommerce.pl.

Data ogłoszenia: 23-02-2024

Wróć do listy ogłoszeń 

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli poufności: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych także w przyszłych rekrutacjach, dodaj taki zapis.

Informacja o przetwarzaniu danych dla kandydatów do pracy
1) Administratorem Pani/a danych osobowych jest ECE Logistics Sp z o. o., Sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze,
2) W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Zarządem firmy poprzez adres e-mail: daneosobowe@ecelogistics.pl.
3) Dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Dane przechowywane będą przez okres rekrutacji lub na podstawie dodatkowej zgody: w trakcie tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż 1,5 roku.
5) Posiada Pan/i prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6) Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystania z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
7) Posiada Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.