testy » EUROCOMMERCE

Sign In

Forgot password?

Do not have an account?

Create a free account

Zadzwoń do nas: +48 68 451 16 06

testy

Cennik formularz do wyceny

  p.one {font-size: 15px; line-height: 1.5width: 100px;}

  [expand title="Logistyka e-commerce dla branży kosmetycznej"]Kosmetyki charakteryzują się dużą fluktuacją poziomu sprzedaży w zależności od nasilenia działań promocyjnych. Produkty są często w cenach na tyle przystępnych, że nie stanowią bariery przy zakupach impulsywnych. Są też produktem o silnym odchyleniu sezonowym, jednak w tym przypadku różnice w sprzedaży mogą być niwelowane przez alternatywy produktowe odpowiednie dla określonych sezonów. Dzięki dobrze zaplanowanym operacjom magazynowym oraz nowoczesnej infrastrukturze zapewniamy sprawną realizacje procesów logistycznych, także w czasie sezonowych, przewyższających znacznie oczekiwania klienta wzrostów sprzedaży.
  EUROCOMMERCE posiada bogate doświadczenie w obsłudze branży kosmetycznej. Dzięki specjalnie opracowanym procesom magazynowym jesteśmy w stanie maksymalnie zwiększyć ich efektywność i bezpieczeństwo towaru. Stosujemy opakowania nie tylko dobrze zabezpieczające produkty, ale też świetnie wyglądające i ekologiczne.[/expand] [expand title="Obsługa logistyki branży fashion"]Cechą specyficzną logistyki branży fashion jest duża ilość zwrotów. W niektórych sklepach z odzieżą, obuwiem i dodatkami poziom zwrotów sięga 60% wszystkich zamówień. Obsługa zwrotów (link do strony obsługa zwrotów)została przez nas zorganizowana w taki sposób, by mogła stanowić odrębną usługę dla sklepów internetowych. System powiadomień o zwrotach pozwala na łatwy wgląd w ocenę jakościową każdego zwróconego produktu.
  Duże zróżnicowanie produktów – liczne modele, kolory i rozmiary - wymaga też odpowiedniego przygotowania powierzchni magazynowej. Oferujemy magazynowanie na półkach lub wieszakach dzięki czemu przez cały czas produkt zachowuje idealne walory przy jednoczesnej optymalizacji potrzebnej do składowania powierzchni.[/expand] [expand title="Logistyka suplementów diety"]Suplementy diety wymagają zachowania odpowiednich norm jakościowych w miejscu magazynowania. EUROCOMMERCE wdrożyło i stale rozwija Politykę Jakości oraz System Zarządzania Jakością HACCP, co potwierdza nasze kompetencje i przygotowanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy odpowiednią organizację składowania, przeszkolenie pracowników i stały monitoring stanu produktów, nasze normy zakładają zero tolerancji dla potencjalnego skażenia. Centrum logistyczne EUROCOMMERCE jest wpisane na listę jednostek podlegających kontroli przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.[/expand] [expand title="Obsługa wysyłki książek, płyt i gier komputerowych"]Wśród klientów EUROCOMMERCE nie brakuje także sklepów oferujących produkty związane z kulturą i edukacją. Zarówno na rynku polskim jak i niemieckim zajmujemy się dystrybucją książek, płyt oraz gier komputerowych. Dystrybucja tego typu towarów charakteryzuje się dużą różnorodnością wariantów oraz ich małą powtarzalnością. Nasz system składowania pozwala maksymalnie zoptymalizować wykorzystane miejsce, a co za tym idzie koszt magazynowania. Wsparcie specjalnie przygotowanego systemu informatycznego i odpowiednio ulokowane punkty kontrolne w procesie realizacji zamówienia, pozwalają nam na optymalne skrojenie tzw. trójkąta jakości, czyli znalezienie idealnego punktu pomiędzy czasem (przygotowania zamówienia), jakością (brak pomyłek) i kosztem (cena usługi).[/expand] [expand title="Logistyka małego RTV i AGD"]Dystrybucja produktów elektronicznych wymaga zapewnienia wysokiej jakości standardu pakowania. Często wiąże się też z dodatkowymi usługami – konfiguracja urządzeń, kontrola jakości, weryfikacja numerów seryjnych. Posiadamy doświadczenie w takim serwisie, wychodząc naprzeciw Klientom oferujemy przejęcie dodatkowych czynności serwisowych. Polecamy lekturę case study naszej współpracy z firmą UBER i 4SWISS.
  Dystrybucja produktów elektronicznych wymaga zapewnienia wysokiej jakości standardu pakowania. Często wiąże się też z dodatkowymi usługami – konfiguracja urządzeń, kontrola jakości, weryfikacja numerów seryjnych. Posiadamy doświadczenie w takim serwisie, wychodząc naprzeciw Klientom oferujemy przejęcie dodatkowych czynności serwisowych. Polecamy lekturę case study naszej współpracy z firmą UBER i 4SWISS. Czytaj więcej: Logistyka jedzenia z aplikacji – UBER Zmiana MLM na e-commerce w 4SWISS [/expand]

  Copyright 2018 - EUROCOMMERCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.